Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním.

ROZUMÍM

Obec Míšov Znak Míšov

Aktuality

Nová opatření vlády k cestování veřejnou dopravou

AKTUALIZOVÁNO:

Od 1. března do odvolání je nutné při cestě veřejnou dopravou mít chráněny dýchací cesty (nos a ústa) respirátorem třídy nejméně FFP2/KN95. Roušky již povolené nebudou.

Upozorňujeme cestující, že vlivem kontrol pohybu osob na hranici okresů složkami Policie České republiky a Armády České republiky může docházet ke zpoždění spojů.

REŽIM ODBAVENÍ SE NEMĚNÍ - tzn. cestující má právo k zakoupení jízdního dokladu z a do libovolné destinace. Zaměstnanec dopravce nedisponuje právy ke kontrole při přejíždění mezi jednotlivými okresy.

Od 7. března 2021 dojde na linkách veřejné linkové dopravy k zavedení prázdninového režimu jízdních řádů, školní spoje budou do odvolání zrušeny.

Děkujeme za pochopení.

Oznámení o zahájení očkování proti Covid 19

Vážení pacienti,

dle současných informací bychom měli zahajovat očkování u našich registrovaných pacientů ve věku 80 a více let, a to vakcínami Pfizer / BioNTech, Moderna či AstraZeneca. Nyní ještě nelze říci, které z nich budeme mít k dispozici.

Nicméně, předpokládá se dodání vakcín a zahájení očkování počátkem března. Prosíme tedy všechny zájemce o očkování ve věku 80 a více let, aby kontaktovali naši ordinaci na tel. 371 594 656 či e-mailem na praktiksp@seznam.cz a nahlásili se nám. O přesnějším termínu zahájení a průběhu očkování budeme informovat.

Proočkování pacientů nejen v této věkové kategorii jednoznačně doporučuji, onemocnění COVID 19 se prokázalo jako nebezpečné a život ohrožující, pro starší a rizikové pacienty zvláště. Očkování je dobrovolné a bezplatné.

Děkuji za spolupráci

MUDr. Kamil Havlíček

Prosba o pomoc

Hledáme výpomoc ať už na dohodu o provedení práce či na krátkodobý pracovní poměr.

Nutně potřebujeme zdravotní sestřičky, pečovatelky na domov pro seniory a domov se zvláštním režimem.

Nabízíme dobré finanční ohodnocení, vybavíme vás ochrannými pomůckami - zdraví a spokojenost našich zaměstnanců jsou pro nás důležité, poskytujeme i další benefity.

Pokud se Vám práce zalíbí a budeme i my spokojeni, můžeme sjednat i dlouhodobý pracovní poměr.

Na pozici pečovatelky požadujeme minimálně ukončené základní vzdělání a trestní bezúhonnost. Zaškolí Vás zkušení zaměstnanci.

Děkujeme za čas, který jste věnovali této prosbě a doufáme že se přihlásíte na pomoc s péčí o naše klienty.

POWERJOGA v Míšově

Přijďte si protáhnout a posílit tělo a zároveň zklidnit mysl. Jógu si zamilujete.

Každé PONDĚLÍ 18:30 - 19:30 v sále bývalé školy.

 

Obrázek Míšov

Obecní úřad Míšov

Úřední hodiny

Úterý: 18:30 - 19:30 h

Mimo úřední hodiny kdykoliv dle dohody na telefonních číslech:
+420 602 615 489 – starostka obce
+420 737 441 528 – místostarosta obce

IČ: 00256943

Adresa

Míšov 73
335 61 Spálené Poříčí

E-mail: obec.misov@volny.cz

Meteostanice Míšov

© 2005 - 2021 Obec Míšov
FoxprofiLogo Foxprofi