Obec Míšov

26. října 2020, Erik

 

Mimořádné opatření Krajské hygienické stanice

Podrobné informace ke stažení - ZDE

 


Zapojte se do rozvoje sociálních služeb na Blovicku

Snad každý se setkal se životní situací, kterou člověk již sám nemůže zvládnout a potřebuje s jejím řešením pomoci. Může se jednat o seniora, který nezvládá péči o domácnost, maminku, která potřebuje pomoc s péčí o své dítě se zdravotním postižením, nebo rodinu, která se díky neznalosti, případně díky svým chybným rozhodnutím dostala do finančních problémů a hrozí jí ztráta bydlení. A jistě by se našla řada dalších případů. Většinou tyto složité příběhy známe jen ze svého okolí. I když si to nyní možná ani řada z nás nepřipouští, do těchto a podobných situací se může dostat kdokoliv. Pro každého je tedy důležité, aby měl jistotu, že v tíživé životní situaci nalezne účinnou a odbornou pomoc, a to především v podobě dobře nastavených, dostupných a efektivně fungujících služeb. Správné nastavení těchto služeb nemusí být a není pouze záležitostí pracovníků úřadu či zastupitelů Vaší obce. Všichni občané mají možnost do tohoto procesu zasahovat a podílet se na návrhu reálných a konkrétních řešení jednotlivých problémů. Říká se tomu komunitní plánování.

Takový projekt odstartoval 1. 7. 2020 i na Blovicku a je určen občanům všech měst a obcí spadajícím pod působnost ORP Blovice.

Podrobnější informace získáte na webových stránkách https://www.blovice-mesto.cz/organizace-a-sluzby/socialni-sluzby/.

Svůj názor můžete v tuto chvíli vyjádřit vyplněním ankety, kterou v průběhu září obdržíte do schránek nebo ji pro elektronické vyplnění naleznete na webových stránkách pod odkazem https://www.survio.com/survey/d/J3P4L3X6Q3R7B7K9U

Pokud byste měli zájem o další zapojení do projektu či byste měli jakékoliv dotazy ohledně případné spolupráce, obraťte se na Blanku Kohoutovou, koordinátorku projektu, Centrum pro komunitní práci západní Čechy, tel.: +420 607 158 192 e-mail.: blanka.kohoutova@cpkp.cz.


 

Jízdní řády platné od 30. srpna 2020

423 - Plzeň - Spálené Poříčí - Rožmitál pod Třemšínem

443 - Čížkov - Chynín - Míšov - Nezvěstice

 


 

Jízdné - integrovaná doprava Plzeňského kraje

Novinky krajského tarifu od 1. 7. 2020.

Podrobné informace ke stažení - ZDE

 


 

Jak nakládat s domácím odpadem v době ohrožení koronavirem

Leták Jak nakládat s domácím odpadem v době ohrožení koronavirem ke stažení - ZDE

 


POWERJOGA v Míšově

Přijďte si protáhnout a posílit tělo a zároveň zklidnit mysl. Jógu si zamilujete.

Každé PONDĚLÍ 18:30 - 19:30 v sále bývalé školy.

 


 

Počet přístupů: 372114   |   Prohlášení o přístupnosti   |   Změna vzhledu

© 2005 - 2020 OÚ Míšov, Design FoXprofi.com